Близнюк хоче, щоб на Донеччині пили лише воду, розлиту на заводі “регіонала”

11 Березня 2011, 19:02

Про це він заявив сьогодні на засіданні регіонального комітету економічних реформ з питання забезпечення області якісною питною водою.

На столах під час офіційних заходів Донецької ОДА зазвичай стоїть вода «БонАква» виробництва «The Coca-Cola Company».

«Ще одне питання, чисто практичне. Я дивився, хто виробляє «Бонаква», де розливають? Чий виробник? Якщо я побачу ще раз на офіційних заходах Донецької обласної державної адміністрації і не буду бачити чи то «Золотий колодязь» або «Святогірську» … Тільки наша перевірена вода. Щоб було написано: "Перевірено. Мін немає". Зрозуміло сказав?», – заявив губернатор.

ТОВ "Святогірський завод мінеральних вод" входить в ЗАТ "Група Норд" (Group NORD). Власниками групи (за даними 2006 року) є депутат від Партії регіонів Валентин Ландик – 75,3%, його син Андрій Ландик – 12, 4% та трудовий колектив ЗАТ "Норд" – 12, 3%.

ЗАТ "Золотий колодязь" (торгові марки "Золотий колодязь" і "Лімчік")разом із компанією "Айс-Маркет" та виробником сокових концентратів ЗАТ "Галичина-Нова", "Екопродукт"входить до групи підприємств "АВІ".

Нещодавно фахівці Інституту колоїдної хімії та хімії води Національної Академії наук України провели дослідження, яке показало, що більшість фасованих мінеральних вод, які мають довгий термін зберігання є небезпечними для здоров’я, оскільки містять антибіотики і консерванти.