Близько тисячі російських військових святкуватимуть 9 травня в Україні

8 Квітня 2010, 15:08
Президенти України, Росії та Білорусі спільно зустрінуть у Москві 8 травня потяг перемоги. Про це повідомив під час координаційної наради з питань підготовки до святкування дня перемоги президент Віктор Янукович. За його словами, потяг виїде з білоруського міста Брест і попрямує через Мінськ і Київ до Москви.
 
"В який день він буде в Києві, нам треба буде організувати святкову зустріч цього потягу, залучити до цього заклади освіти, Володимир Петрович (Семиноженко), щоб дітей було побільше", – сказав Янукович.
 
"8 числа він (потяг) буде в Москві. Я планую, і це питання узгоджено з президентами Росії і Білорусі, що ми цей потяг зустрінемо на пероні у Москві", – додав він.
 
Янукович також звернувся до міністра оборони Михайла Єжеля щодо звіту про підготовку до проведення святкових парадів в українських містах.
 
На це міністр повідомив, що підготовка до параду йде повним ходом, і загалом і заході візьмуть участь понад 6 тисяч військових.
 
За його словами, у парадах передбачена також участь російських військових: у Києві – 69 військових РФ, у Севастополі 746 військових ЧФ РФ, в Одесі – 75 військових ЧФ РФ, Керчі 75 військових ЧФ РФ, в Миколаєві 75 військових ЧФ.
 
Також передбачена участь парадного батальйону сухопутних військ імені Петра Сагайдачного міста Львів у спільному параді в Москві, в кількості 75 осіб.
 
За словами Єжеля, репетиції параду пройдуть 16, 23 та 30 квітня, генеральні репетиції заплановані на 4 та 6 травня