Блискучі «Па» українців на «Параді Надій-2016»!

2 Березня 2016, 09:48

 Двадцять сьомі традиційні змагання «Парад Надій» оголошую відкритими, – «благословила» турнір Валентина Федорчук, організатор  цих змагань, що стали одними із найпопулярніших  в Україні. З 1989 року вона виголошує ці слова щорічно – як авторка бренду «Парад Надій», а також голова колегії Асоціації спортивного танцю України, суддя вищої категорії Всесвітньої Ради Танцю, заслужений тренер України зі спортивного танцю, президент Школи танців Федорчук.

Близько тисячі танцювальних пар з України та зарубіжжя взяли участь у традиційному турнірі «Парад Надій», який відбувся за підтримки Асоціації спортивних танців та Групи компаній «ФОКСТРОТ». Близько 2 тисяч спортсменів  у різних вікових категоріях  від «бейбі» до «сеньорів», від любителів до професіоналів змагалися  у латиноамериканських танцях (самба, ча-ча-ча, румба, пасадобль, джайв) і  танцях європейської програми (повільний вальс, танго, віденський вальс, фокстрот і квікстеп).  Більше 30 рефері працювали на паркеті «Параду» – арбітри з України, Італії, Польщі, Болгарії, Німеччини, Словенії, діючі чемпіони спортивного танцю у світі.

За 2 дні змагань «Парад Надій» назвав кращих в усіх вікових категоріях.  Неймовірні «бейбі» (діти 4-8 років) отримали оплески залу за свої «ча-ча-ча» та іграшки від доброго партнера –фабрики «Гулівер Країна». А  ось решті  спортсменам треба було  за перемогу поборотися. «Парад Надій» у категорії «юніори 2,Rising Stars латина»  виграли кияни Анастасія Лемішко та Крістіан Хілл з клубу «Спортданс», а в стандарті кращими стали  Арсеній Гіра та Іванна Соломаха (клуб «Данс-Арт», Київ). У категорії «сеньйори» перемогли Павло й Олена Орел (латина, клуб «Спортданс», Київ)  та Володимир та Ольга Гринь (стандарт, клуб «Ренесанс», Дніпропетровськ).

Найсильніше похвилювалися глядачі за долю 1 місця в категорії «Дорослі»  професіонали. Їх джайв, останній у програмі фіналу,  зал дивився  стоячи та аплодуючи від душі! У результаті – на 1 сходинку п’єдесталу у своїх категоріях в латині піднялися Максим Боднар та Єлізавета Внучкова («Шанс», Київ),  Ігор Рєзнік та Марія Поліщук («Максимум», Київ). В стандартній програмі першими стали  Размік Папян та Ольга Романенко («Мастерс», Кривий Ріг), Олексій Галактіонов та Ольга Шадріна («Реверанс», Київ).

 «Парад Надій» порадував своїх учасників рядом «родзинок». Вкотре на його паркеті  розіграли комплект нагород та єдиний у світі кубок "Фокстроту" на краще виконання цього танцю. Господарями кубку-2016 від торгівельної мережі «Фокстрот» стали кияни  Андрій Михайлов  та Анна Богачова,  решта учасників отримали подяку від лідера ринку, який «робить більше».

В   категорії Pro-Am (у парі: тренер та учень) в європейській програмі перемогли Володимир Одинцов (тренер столичного клубу BIG Dance) та його учениця Вікторія Муретова (Київ), а в латиноамериканьскій програмі – Грицин Роман  та Вікторія Козіна з того ж клубу.

Крім спортивних баталій, організатори «Параду» підготували святкові подарунки: буквально заворожив зал показовий виступ Дмитра Влоха та Катерини Крисанової –  чемпіонів України серед професіоналів у латиноамериканській програмі. А італійські спотсмени з категорії Pro-Am  Дієго Капеліна та Долфін Сансон показали танго-шоу з акробатичними елементами.

Цьогорічний турнір став яскравим шоу та показав  високі результати спортсменів України, адже на перші сходинки п’єдесталу  постійно піднімалися  пари з київських, харківських, одеських  танцювальних спортклубів,  – розповідає  Валентина Федорчук. – При цьому вагомим було представництво італійців,  до нас приїхали спортсмени з Китаю, Молдови, Білорусі. Той факт, що відданість спорту  з нами розділяють тисячі спортсменів, суддів, тренерів з усього світу, ціла команда партнерів – надає сил починати підготовку до наступного «Параду Надій».

Валентина Федорчук, відкриваючи кожне відділення «Параду», дякувала однодумцям та партнерам, які зробили усе, аби спортсмени відчули свою унікальність. Торговельній  мережі «Фокстрот» за те, що заснувала однойменний кубок  й вже 14 років  підтримує  рух спортивного танцю в Україні як соціально відповідальний бізнес. Компанії «Данон-Україна» – за наданий старт-приз, адже учасники змагань отримали йогурти  та соки для заряду бадьорості. Торговельна мережа «Секунда» привітала лідерів змагань у категорії «Дорослі» та «Юніори» своїми чудовими сюрпризами. А українська художниця і казкарка Оксана Тодорова  передала початківцям книги  казок «Одеса надихає!». Своїми сувенірами порадувала учасників мережа «Маркет Бджілка». Долучилася до організації турніру компанія Nestle в Україні: перемога за їх підтримки була ще солодша!

Помічниками турніру Валентина Федорчук називає готель «Radisson Blu Hotel, Kyiv Podil», що протягом 3 років партнерства створює комфортні умови для проживання суддів, спортсменів і гостей «Параду». І вдячна інформаційним партнерам «Параду Надій» – головному медіа-партнеру «Дзеркало тижня. Україна» – ZN.UA, генеральному новинному партнеру – Інформаційному агентству «Інтерфакс-Україна», ексклюзивному медіа-партнеру – всеукраїнській газеті «День», а також інтернет-ресурсу для школярів «Моя школа» порталу «Обозреватель» та міжнародному  журналу Community.