Bloomberg: У Білому домі назвали РФ і Китай загрозою стабільності і порядку у світі

13 Грудня 2017, 08:20

Росія і Китай прагнуть підірвати існуючий світопорядок і стабільність у світі. Про це заявив радник з національної безпеки президента США Герберт Макмастер, повідомляє Bloomberg.

"Китай і Росія підривають світовий порядок і стабільність. Вони ігнорують суверенні права своїх сусідів і верховенство закону", – заявив Макмастер, виступаючи на форумі, присвяченому британо-американським відносинам.

Крім того, він зазначив, що "Росія вперше ініціювала війну нового покоління", в якій вона використовує "підривну діяльність, дезінформацію і пропаганду з використанням кіберінструментів, працюючих в різних областях, намагаючись посіяти розбрат в наших країнах, зіштовхнути їх одина з одною і створити кризу довіри".

Так, за словами Макмастера, Китай займається "економічною агресією", щоб кинути виклик "глобальному економічному порядку", який допоміг витягнути з бідності сотні мільйонів людей".

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп  12 грудня підписав оборонний бюджет США на 2018 рік, в якому передбачається виділення $350 млн для надання безпекової допомоги Україні.