Блокувальники залізниці на Донбасі поставили блокпост на автошляху біля Золотого

16 Лютого 2017, 17:45

Активісти, які блокують залізницю на Донбасі, встановили блокпост на автомобільному шляху біля Золотого Луганської області. Про це повідомляється на Facebook-сторінці "Штаб блокади торгівлі з окупантами".

Як ідеться в заяві, блокувальники "відкрили перший блок-пост для перекриття поставок контрабанди, контрафакту, а також торгівлі з окупантами, що здійснюється автомобільним транспортом".

Активісти анонсують найближчим часом створення блокпостів на інших автомобільних трасах. 

Як відомо, 25 січня ветерани АТО і деякі нардепи, зокрема. Володимир Парасюк та Семен Семенченко, перекрили ділянку залізниці Луганськ – Попасна в рамках торгової блокади окупованих регіонів Донбасу. Внаслідок цих дій було заблоковано рух 12 поїздів із загальною кількістю 700 вагонів. Згодом стало відомо, що в районі міста Попасна Луганської області невідомі порізали рейки. За даними Укрзалізниці за 9 лютого, збитки від блокування залізниці на Донбасі завдали Україні збитків на суму понад 40 млн грн. Поліція відкрила чотири кримінальні провадження за фактом блокади.

Через блокування поставок вугілля Кабмін ввів надзвичайний стан в енергетиці. Прем'єр-міністр України попросив РНБО розглянути питання блокади поставок вугілля з окупованого Донбасу.