Блок Порошенка готовий за запитом ГПУ позбавити недоторканності чотирьох депутатів

23 Березня 2015, 21:19

Фракція "Блок Петра Порошенко" готова позбавити недоторканності народних депутатів Андрія Денисенка, Віталія Купрія, Валентина Дидыча і Олександра Дубініна за запитом Генеральної прокуратури України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби БПП за підсумками засідання ради фракції.

«Сьогодні на засіданні Ради фракції Партії «Блок Петра Порошенка» було розглянуто інформаційну кампанію депутатів В. Купрія та А. Денисенка, яку вони розгорнули в Україні за останні тижні. Ми вже чули від пп. В. Купрія та А. Денисенка безліч голослівних звинувачень проти керівництва держави та колег з ВР. Але найбільш обурливою стала сьогоднішня прес-конференція народних депутатів  В.Купрія, А.Денисенка, О.Дубініна та В.Дідича, де вони намагалися перекласти вину за злочини на загиблого у Волновасі офіцера СБУ, який стояв на сторожі національних інтересів і боронив законність в нашій країні», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що рада фракції Партії «Блок Петра Порошенка» вважає виголошену цими депутатами позицію такою, яка дискредитує саме поняття народного депутата України.

«Ми всі балотувалися в парламент, щоб писати і приймати реформістські закони, а не відстоювати приватні бізнес-інтереси та покривати кримінальні злочини. З огляду на це, рада фракції БПП прийняла до відома заяви чотирьох нардепів про вихід з фракції та рекомендує фракції задовольнити їх. Окрім того, фракція звернеться до Генпрокуратури провести у максимально стислі терміни всебічне та об’єктивне розслідування обставин захоплення державних підприємств у Києві, загибелі офіцера СБУ у Волновасі та інших пов’язаних злочинів», – наголосили в раді фракції.

«У випадку, якщо Генпрокуратура внесе на розгляд Верховної Ради аргументоване подання з необхідністю позбавити будь-яких депутатів, в тому числі – і з фракції БПП, депутатської недоторканності – наша фракція підтримає таке рішення», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні народні депутати з БПП Андрій Денисенко, Віталій Купрій, Валентин Дідич і Олександр Дубінін заявили про вихід з фракції.