БЮТівці знову погрожуть розпуском Ради і перевиборами президента

31 Жовтня 2011, 13:31

Про це на брифінгу сказав депутат Ради, перший заступник голови фракції "Блок Юлії Тимошенко-Батьківщина" Андрій Кожем'якін.

Парламентарій підкреслив, що його політсила наполягає на якнайшвидшому розгляді Радою законопроекту про декриміналізацію статті, за якою було винесено вирок колишньому прем'єр-міністрові Юлії Тимошенко.

"Якщо вимогу нашої фракції не буде прийнято до уваги більшістю й керівництвом Верховної Ради, то ми будемо ініціювати в областях через свої партійні осередки збір підписів на вимогу розпустити парламент і провести позачергові парламентські й президентські вибори", – заявив Кожем'якін.

Він також додав, що депутати з БЮТБ вже підготували проект постанови про розпуск парламенту й зібрали під відповідною ініціативою підпису 105 депутатів.

Кожем'якін прогнозує, що цей законопроект буде зареєстровано у Раді вже в понеділок.

Нагадаємо, 18 жовтня фракція «БЮТ-Батьківщина» залишила сесійну залу парламенту в знак протесту на те, що парламентська більшість так і не дослухалася до вимог опозиції ухвалити сьогодні законопроект про декриміналізацію економічних злочинів з урахуванням поправок, поданих опозицією.