БЮТ знову йде до Пшонки, незважаючи на його напружений графік

15 Червня 2011, 11:56

«Депутати прибудуть на Різницьку, 13/15, о 14.00», – йдеться в повідомленні.

За повідомленням партії, депутати фракції «БЮТ-Батьківщина» побували в Генпрокуратурі у вівторок, 14 червня, з аналогічною метою, однак, Генпрокурор Віктор Пшонка вкотре уникнув зустрічі. В БЮТ не виключили, що генпрокурор навмисно уникає зустрічі з депутатами.

Водночас прес-служба Генпрокуратури поширила повідомлення, що ця інформація не відповідає дійсності.

«Генпрокурор має напружений графік роботи, у тому числі, як член Вищої ради юстиції та Ради національної безпеки і оборони України, бере участь у їх робочих засіданнях. Саме 14 червня о 14 годині розпочалося засідання Вищої ради юстиції, де був присутній Генпрокурор Віктор Пшонка. З огляду на вказане, народним депутатам України, які мали необхідність зустрітися з Генеральним прокурором України, варто було б завчасно домовитись про зустріч, щоб уникнути будь-яких недоречностей», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Європейський парламент закликає владу України скасувати підписку про невиїзд колишнього прем'єр-міністра, лідера партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Юлії Тимошенко.

Утім, як заявив журналістам лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, резолюція Європарламенту не є обов’язковою для виконання Україною.