БЮТ запевняє, що розколу у партії через виборчі списки не буде

31 Липня 2012, 11:18

У "Батьківщині" запевняють, що більшість партійців з розумінням поставилися до того, що заради єдності опозиції партія поступилася місцями в списку на користь політичних партнерів. 

"Але не будемо приховувати, було дуже прикро бачити, як ті люди, які називали себе справжніми ідейними опозиціонерами, залишили нашу політичну силу, щойно не побачили себе у прохідній частині списку", – заявили в партії.

Бютівці зазначають, що таким вчинком "ці люди самі поставили на своїй політичний кар'єрі хрест".

"З іншого боку, якщо для таких людей немає цінності ідея єднання опозиції, якщо їм важливо лише потрапити до наступного парламенту – можливо і справді від таких людей треба очиститися якомога швидше", – йдеться в заяві.

Як повідомлялось, видання "Коммерсант-Украина", посилаючись на джерело у партії "Батьківщина" повідомляло, що у партії "Батьківщина" невдоволені сформованими списками на парламентські вибори можуть провести відкритий з'їзд, на якому буде прийнято звернення до Юлії Тимошенко.

Напередодні пройшов з’їзд об’єднаної опозиції, на якому були затверджені списки кандидатів у депутати по багатомандатному та по мажоритарних округах.

В той же день  двоє народних депутатів  – Сергій Міщенко та Вадим Коротюк,  вийшли з фракції БЮТ-Б.

Читайте також: Опозиція затвердила списки за 55 хвилин, записавши незадоволених у провокатори