БЮТ вимагає, щоб Рада розслідувала справу Тимошенко

16 Грудня 2010, 10:22

Про це заявив народний депутат від БЮТБ Михайло Волинець.


“Ми заблокували парламентську трибуну через необґрунтовані звинувачення політичних лідерів БЮТБ. У зв’язку з цим переслідуванням лідера партії фракція БЮТБ вимагає створення слідчої комісії. Ми вимагаємо об’єктивно розслідувати це питання”, – наголосив депутат.


При цьому він зазначив, що немає жодної платіжки, підписаної рукою Тимошенко на витрату коштів, що направлялися за Кіотським протоколом.


Волинець також запевняє, що усі гроші знаходяться на рахунку, і є підтвердження самого нинішнього уряду на запит уряду Японії з цього приводу і було зроблено народний аудит, який підтверджує, що ці гроші є на рахунку.


На уточнююче запитання чи розпочнеться сьогодні засідання парламенту Волинець відповів: “Можливість розпочати сьогоднішнє засідання є у тому випадку, якщо буде створена слідча комісія і припиниться переслідування представників опозиції”.


Напередодні Генпрокуратура порушила проти Тимошенко кримінальну справу за фактом нецільового використання екологічних коштів.


14 грудня слідчі Генпрокуратури затримали колишнього міністра охорони довкілля Георгія Філіпчука за підозрою у зловживанні службовим становищем. За інформацією ЗМІ, колишній міністр проходить у справі про нецільове використання Кабміном коштів від продажу квот на викиди парникових газів в рамках Кіотського протоколу. Однак Турчинов заявив, що Філіпчука затримали через справу Vanco.