БЮТ відмовився від виборів у Тернополі

14 Березня 2009, 20:48
Блок Юлії Тимошенко не буде брати участь у виборах до Тернопільської облради.
 
Відповідну заяву поширила прес-служба блоку.
 
"БЮТ заявляє про те, що не братиме участь у фарсі, який організовано Балогою під виглядом виборів до Тернопільської обласної ради", – йдеться в заяві.
 
"Ми закликаємо всіх наших прихильників та всіх, кому небайдужа доля Тернопільщини, не брати участі у фарсі під назвою "тернопільські вибори", – наголосила прес-служба.
 
БЮТ вважає, що "проведення виборів в Тернополі є порушенням закону, оскільки вони скасовані Верховною Радою, судами та мають відповідне роз’яснення Центральної виборчої комісії".
 
"В умовах кризи будь-які позачергові вибори небезпечні, непотрібні та дестабілізують ситуацію", – вчергове наголосили у блоці.
 
"По суті, сьогодні Тернопільщина стала заручником клану Балоги, який намагається провести до місцевої ради свої корумповані інтереси. Інших серйозних та обґрунтованих причин проведення виборів не було і немає", – сказано в заяві.
 
"Саме на цих псевдовиборах Балога і Ко намагатимуться випробувати найбрудніші технології з фальсифікацій голосування", – підкреслює прес-служба.
 
БЮТ вважає, що "на Тернопільщині – на землі, люди якої завжди віддавали беззастережну перевагу демократичним цінностям та ідеалам, хочуть випробувати машину для обдурення людей та нехтування їх думкою".
 
"Водночас, вважаємо за необхідне зазначити, що ми знайдемо сили і ресурси для того, щоб захистити демократію на Тернопільщині і відновити справедливість у регіоні", – підкреслюється в заяві.