БЮТ відмовляється говорити мовою ультиматумів

3 Вересня 2008, 10:38

Фракція БЮТ не збирається ухвалювати рішення про вихід з демократичної коаліції.

Про це сьогодні в інтерв’ю кореспонденту УНІАН заявив член фракції БЮТ Валерій ПИСАРЕНКО.
 
«Ми не збираємося своїми діями розвалювати коаліцію», – сказав він.
 
В.ПИСАРЕНКО зазначив, що вчорашнє рішення НУ-НС про вихід з коаліції виглядає, як чергова спланована провокація Секретаріату Президента.
 
За словами В.ПИСАРЕНКА, всі закони, які були вчора ухвалені, «приймалися виключно на благо народу».
 
Коментуючи заяву НУ-НС, що коаліція може бути збережена тільки в тому випадку, якщо БЮТ не буде долати вето Президента на 4 ухвалені вчора закони, В.ПИСАРЕНКО наголосив, що «БЮТ мовою ультиматуму не спілкується».
 
Як повідомляв УНІАН, БЮТ і Партія регіонів у вівторок, 2 вересня, ухвалили низку законів про перерозподіл влади на користь Кабінету міністрів і ВР.
 
Голова Верховної Ради України Арсеній ЯЦЕНЮК залишив пленарне засідання, мотивувавши це небажанням "розвалювати коаліцію".
 
У блоці “Наша Україна – Народна Самооборона” такі дії БЮТ назвали зрадою і скликали екстрене засідання фракції, на якому було ухвалено рішення про вихід з коаліції. За словами члена фракції Володимира АР`ЄВА, відповідне рішення було ухвалене на засіданні фракції. "За" проголосувало 29 народних депутатів, проти – 9, утрималися – 6. В.АРЬЄВ також повідомив, що крім народних депутатів у засіданні фракції брали участь члени уряду, обрані за квотою НУ-НС.