БЮТ лякає Януковича страшним судом

8 Червня 2010, 15:00

Член фракції Блоку Юлії Тимошенко Андрій Шкіль висловив обурення тим фактом, що Віктор Янукович за рахунок бюджетних коштів здійснює приватні поїздки, повідомили Тижню в пресс-службі БЮТ.

Як відомо, ряд ЗМІ розповсюдили інформацію, що справжньою метою поїздки Януковича разом зі своєю свитою 6 червня до Греції були відвідини гори Афон, оскільки український президент так і не провів зустрічі із прем’єр-міністром Греції. Тобто мова йде про туризм за державний рахунок, відзначають журналісти.

 «Дуже добре, що в Україні є президент, який вважає за необхідне відвідувати релігійні храми та святі місця. Проте цілком очевидно, що такий напуск релігійності використовується для настирливого політичного піару, що є проявом лицемірства. Але півбіди коли це робиться за власні кошти, а зовсім інша справа, коли Янукович здійснює приватне паломництво за державні кошти – тобто залазить в кишеню кожному громадянину», – заявив Шкіль.

Народний депутат зазначив, що «кожному християнину відомо, що цупити державні кошти – це великий гріх та пряме порушення заповіді Божої «Не кради».

«Якщо Янукович ще може сподіватися на уникнення відповідальності на землі, то на Страшному суді за це його неодмінно спитають», – резюмував БЮТівець.