Бюджет Мінінформполітики складе чотири мільйони гривень

10 Грудня 2014, 18:35

Міністр інформаційної політики Юрій Стець заявляє, що до кінця тижня він внесе до Кабміну положення про Міністерство інформації. Про це міністр сказав у коментарі журналістам після засіданні Комітету ВР зі свободи слова та інформації.

Стець зазначив, що на комітеті представив положення щодо міністерства та представлятиме його сьогодні ж на Комітеті з питань нацбезпеки та оборони. Він зазначив, що міністерство опікується розробкою стратегії інформаційної політики.

“І тим, що називається або інформаційна війна з боку Росії, яка зараз чиниться проти України”, – сказав міністр.

Він зазначив, що у міністерстві працюватиме від 20 до 30 осіб. У складі міністерства буде три департаменти: перший опікуватиметься інформаційної стратегією та розробкою концепції інформаційної безпеки.

“Відповідно ми маємо цей департамент дуже швидко прописати, зробити. Згідно з програмою дій уряду це має бути реалізовано протягом 2015 року”, – зазначив Стець. Другий департамент, пояснив він, “створюється під те, що називається зараз “інформаційна війна з Росією”.

“Очевидно, коли у нас подібних загроз військових не буде, то в ньому не буде необхідності”, – сказав міністр. За його словами, «третій департамент — це департамент внутрішньої комунікації, міжвідомчий — для того, щоб формувати “єдиний месидж від усієї виконавчої влади, і тут, в Україні, і на тимчасово окупованих територіях, і на заході”.

“Я бачу функціонування цього міністерства лише на час або воєнного стану, або військової агресії або роботи під час антитерористичних операцій. Відповідно, саме на цей час і потрібно, щоб це міністерство функціонувало. Після цього в ньому немає необхідності”, – сказав Стець.

Відповідаючи на запитання щодо того, коли міністерство зможе розпочати свою роботу, він зазначив, що буде пропрацьовано поправки та пропозиції від Комітету зі свободи слова та інформації, а також можуть бути від Комітету нацбезпеки.

“Зібравши ці всі правки, в тому числі, від медіа-юристів, врахувавши їх, я внесу на засіданні Кабінету міністрів положення про це міністерство. Це буде до кінця тижня”, – сказав міністр.

Як повідомляє Українська правда, за словами Стеця, бюджет міністерства складе близько 4 млн грн.