Білий дім відновив акредитацію журналісту CNN, що була скасована після його перепалки з Трампом

20 Листопада 2018, 09:55
У понеділок, 19 листопада, Білий дім відновив акредицію журналісту CNN Джиму Акості, який під час прес-конференції вступив у словесну перепалку з президентом США Дональдом Трампом. Про це повідомляє CNN.
 

"Сьогодні Білий дім повністю відновив акредитацію Джима Акости, через що наш позов більше не потрібний", – заявили у CNN.

 

Прес-секретар президента Сара Сандерс та директор з комунікацій Білого дому Біл Шайн у листі до журналіста CNN написали, що Джим Акоста не дотримався «базових» правил поведінки.

 

Також у листі йдеться, що відтепер під час прес-конференцій кожен журналіст тепер зможе поставити лише одне запитання, а наступні лише з дозволу президента або ж представників його адміністрації.

 

Нагадаємо, 16 листопада суд у США постановив, що Білий дім має негайно поновити акредитацію кореспондента телеканалу CNN.

 

13 листопада центральний американський телеканал CNN подав до суду на президента Сполучених Штатів Дональда Трампа та кількох його помічників.

 

Білий дім відкликав акредитацію репортера CNN Джима Акости після того, як між репортером та президентом США Дональдом Трампом відбулася словесна перепалка під час прес-конференції. На заході в середу, 7 листопада, репортер спершу запитав Трампа, чому той називав караван мігрантів, який рухається до південного кордону США, вторгненням, але президент лише порадив журналісту "краще керувати CNN", щоб у нього бути вищі рейтинги.