Більшість німців виступили проти бойкоту ЧС-2018 у Росії – опитування

15 Червня 2018, 09:26

Більшість німців виступили проти бойкоту німецькими політиками Чемпіонату з футболу-2018  у Росії. 

 

Про це свідчать результати опитування телекомпанії ARD, повідомляє Deutsche Welle.

 

Зокрема, 69% респондентів вважають недоречним можливе рішення утриматися від подібної поїздки.

 

У свою чергу, 26% заявили, що бойкот з боку вищого керівництва країни потрібен.

 

Однак, чи правильно проводити матчі фінального етапу ЧС-2018 у Росії, думки німців розділилися. Так, близько 45 % дали позитивну відповідь, а 42 % висловилися проти.

 

Нагадаємо, 14 червня у Берліні перед Бранденбурзькими воротами пройшла акція протесту проти Чемпіонату світу з футболу у Росії.

 

14 червня у Києві біля посольства Російської Федерації розпочалась акція "Росія – держава на кістках" із закликом бойкотувати Чемпіонат світу з футболу 2018.  

 

Також стало відомом, що у складі російських воєнізованих формувань, які забезпечують безпеку на чемпіонату світу з футболу у Росії, служать "казаки", які воювали в Сирії та на сході України.

 

Як повідомлялося, 13 червня директор контррозвідувального відділу Федерального бюро розслідувань (ФБР) Вільям Еваніна попередив громадян США, котрі збираються в Росію на Чемпіонат світу з футболу, не брати електронні пристрої, тому що вони можуть бути зламані злочинцями або російським урядом.

 

12 червня Фінляндія підтвердила, що вище керівництво країни не відвідає чемпіонат світу з футболу в Росії. 

 

Так, 11 червня канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що у неї відсутні принципові причини відмовлятися від поїздки на Чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії

 

Відомо, що Австралія оголосла про державний бойкот Чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії у червні 2018 року. 

 

Раніше повідомлялось, що Європейський парламент може закликати до дипломатичного бойкоту футбольного Чемпіонату світу-2018 в Росії. 

 

5 червня МЗС Польщі попередило про можливі теракти під час Чемпіонату світу з футболу, який відбудеться в Росії у червні 2018 року.