Більшість німців підтримують санкції проти України

4 Травня 2012, 11:41

Відповідно до результатів опитування 74% німців вважають, що відповідною реакцією Ангели Меркель та її міністрів на ув’язнення Юлії Тимошенко було б не їхати на Євро-2012. Тоді як 23% опитаних з такою точкою зору не згодні. Загалом 53% німців вважають необхідними введення санкцій проти України.

Спортивному бойкоту перевагу надає меншість опитаних. Так, 30% німців вважають, що німецькі футболісти не повинні їхати в Україну.

Нагадаємо, 3 травня стало відомо, що усі єврокомісари приєдналися до намірів президента Єврокомісії Жозе Мануела Баррозу не відвідувати Україну та події, присвячені Євро-2012. 

У свою чергу Amnesty International відкинула ідею бойкоту спортивного заходу. Таку позицію підтвердив в коментарі Handelsblatt генеральний секретар німецького відділення організації Вольфганг Гренц.

«Але політики та спортсмени повинні, які приїдуть в Україну, повинні використати цю можливість для привернення уваги до порушення прав людини та пропозицій уряду для покращення ситуації», – вважає Гренц.