Більше 43% закордонних гостей Євро-2012 вважають корупцію головною перешкодою України до ЄС

26 Липня 2012, 18:39

43,34% опитаних громадян ЄС вважають, що економічна ситуація є головною перешкодою для можливого членства України в ЄС, 40,23% вважають цією причиною корупцію в уряді і 38,81% – наявність політичних ув'язнених, про що свідчать дані соціологічного опитування, в якому взяли участь 1048 респондентів, які приїхали з країн ЄС.

На думку жителів ЄС, найбільш європейськими в Україні є люди, а найменш – керівництво країни. "Подібна перешкода, на думку європейських уболівальників, існує і для поліпшення іміджу України в Європі в цілому", – сказано в тексті результатів дослідження. Зокрема, більше половини опитаних вважають, що для поліпшення іміджу України в ЄС, вона, перш за все, повинна побороти корупцію, трохи менше половини – вважають, що необхідно поліпшити рівень життя в країні в цілому і третина опитаних вважають, що Україна повинна звільнити політичних ув'язнених.

32,73% опитаних зізналися, що перебування екс-прем'єра Юлії Тимошенко за гратами не вплинуло на їх сприйняття України, однак 23,19% зізналися, що справа екс-прем'єра погіршило їхнє ставлення до України. При цьому майже 40% опитаних зізналися, що не згодні з рішенням українського суду про ув'язнення Тимошенко і вважають її політичним в'язнем. 20,32% європейців зізналися, що недостатньо знають про цю справу і 9,45% відповіли питанням на питання: "Хто така Юлія Тимошенко?".

Нагадаємо, ЧЄ-2012 з футболу відбувся в Україні та Польщі із 8 червня по 1 липня.

Позначки: