Білоруська опозиціонерка Колеснікова в пункти пропуску України не прибувала – ДПСУ

8 Вересня 2020, 10:17

Білоруські опозиціонери Іван Кравцов і Антон Роднєнков у вівторок, 8 вересня, на кордоні з Україною проходять необхідні заходи прикордонного контролю. Марії Колеснікової з ними немає. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України.

 

Як зазначається, Роднєнков та Кравцов прибули в один з українських пунктів пропуску в межах Київської області. Вони проходять заходи прикордонного контролю відповідно до законодавства.

 

"Громадянка РБ М. Колеснікова в пункти пропуску України для проходження прикордонного контролю не прибувала", – йдеться в повідомленні.

 

Також українське посольство в Мінську підтвердило приїзд Роднянкова і Кравцова в Україну.

 

Зауважимо, сьогодні низка ЗМІ поширили інформацію з посиланням на різні джерела, в т. ч. на офіційного представника Державного прикордонного комітету РБ, щодо вибуття в напрямку України трьох громадян Білорусі, які є членами Координаційної ради білоруської опозиції.

 

Водночас члени Координаційної Ради Білорусі не знають, де зараз знаходяться їхні соратники Марія Колеснікова, Антон Роднєнков та Іван Кравцов. 

 

Як повідомлялося, у центрі Мінська у понеділок, 7 вересня, невідомі викрали члена Координаційної ради опозиції Марію Колеснікову.