Білорусь частково відновила експорт світлих нафтопродуктів до України та Польщі

25 Квітня 2019, 15:47

Білорусь частково відновила експорт світлих нафтопродуктів до України та Польщі. Про це повідомив заступник голови концерну "Белнефтехим" Володимир Сизов, передає БЕЛТА.

 

За його словами, "Белнефтехим" прийняв рішення частково задовольнити частково потреби іноземних контрагентів, з якими укладено контракти на поставку нафтопродуктів.

 

"Зараз прийнято рішення про поставки близько 32 тис. тонн дизельного палива в напрямку України, 8 тис. тонн дизельного палива в напрямку Польщі і близько 10 тис. тонн автомобільних бензинів також у напрямку українського ринку", – зазначив Сизов.

 

Як повідомлялося раніше, Білорусь з 23 квітня призупинила експорт бензину і дизеля до України через неякісну нафту з Російської Федерації. Про це повідомив заступник генерального директора Білоруської нафтової компанії (БНК) Сергій Гриб.

 

Нагадаємо, глава концерну "Белнефтхим" Андрій Рибаков заявив, що незважаючи на введення заборони на експорт російських нафтопродуктів в Білорусь, він не чекає скорочення поставок в Україну в 2019 році. 

96