Біля Москви розбився винищувач «Русскіх вітязєй» після виконання показового польоту

9 Червня 2016, 11:54

Військовий літак, який розбився вранці 9 червня у Московській області РФ, виявився винищувачем Су-27 пілотажної групи «Русскіє вітязі». Про це повідомив кореспондент кремлівського інформагентства ИТАР-ТАСС з місця події.

За його словами, належність літака до «Русскіх вітязєй» установлено з огляду на елементи фарбування залишків літака.

«Обгорілі частини Су-27 розкидані на великій площі – окремо лежать двигун, частини корпусу і кабіни, цілих частин практично немає. Дерева довкола зламані. Пожежники продовжують гасіння літака», – йдеться у тексті.

Окрім того, катастрофу Су-27 офіційно підтвердили у Міноборони Росії, а також там підтвердили загибель пілота. У Міноборони РФ зазначили, що літак розбився «під час повернення на базовий аеродром». За непідтвердженою інформацією, пілотом може бути майор Сєргєй Єрьомєнко.

Також повідомляється, що поруч із селищем Мураново, у районі якого розбився літак, розташовано населений пункт Ашукіно, де 9 червня заступник міністра оборони Росії Юрій Борісов і головнокомандувач Повітряно-космічних сил РФ генерал-полковник Віктор Бондарєв відкрили пам'ятник авіаторам. Під час урочистої церемонії відкриття пам'ятника над Ашукіно пролетіли літаки пілотажної групи «Русскіє вітязі».

Про те, що літак розбився саме під час повернення з указаного показового польоту написало видання «Інтерфакс» із посиланням на джерело.

Раніше повідомлялося, що біля Москви розбився винищувач Міг-29.