Біля Кабміну мітингувальники мирно вимагають відставки Азарова

26 Листопада 2013, 10:29

Присутні тримають прапори Євросоюзу, України, партії "Батьківщина", розгорнули плакат з написом "Так – євроінтеграції".

Акція проходить мирно, ніхто не намагається прорватися ближче до будівлі.

У наметовому містечку на Європейській площі залишається близько 200 осіб. Їх час від часу закликають не розходитися, щоб влада не ліквідувала євромістечко.

Один з виступаючих зі сцени нагадав, що зараз "всі організаційні ресурси" задіяні економно, щоб використовувати їх на повну силу в середу, коли планується засідання Кабміну.

Як повідомила прес-служба "Батьківщини", на відміну від вчорашнього дня, сьогодні під будинком уряду немає жодної машини урядовців. Натомість двір Кабміну заставлений автобусами з міліцією та бійцями спецпризначення.

Як повідомив народний депутат «Батьківщини» Юрій Одарченко, такі блок-пікети відбуватимуться щодня з 9:00 ранку до 18:00 вечора.

Нагадаємо, уряд України 21 листопада вирішив призупинити підготовку до підписання угоди про асоціацію з ЄС. Лідери опозиційних фракцій 24 листопада заявили про безстрокову акцію протесту. Вони закликали виставити блок-пости біля будівлі уряду. Під час акцій біля будівлі Кабміну 24 і 25 листопада відбулися бійки мітингувальників і правоохоронців із застосуванням сльозогінного газу.

Позначки: