Біля Чорнобиля горить ліс. Вогонь рухається до об’єктів ЧАЕС

28 Квітня 2015, 19:58

У Київській області горять приблизно 270 га лісу поблизу Чорнобиля. Про це повідомили в Держслужбі з надзвичайних ситуацій.

Згідно з повідомленням, горить у тому числі ліс на території зони відчуження – це населені пункти Іванків та Чорнобиль.

Пожежу гасять 182 рятувальники, 32 одиниці техніки, вертоліт Мі-8 з водозливним пристроєм, "Єврокоптер" та два пожежні літаки АН-32.

О 15 год. 05 хв. осередок пожежі почали поливати водою, гасіння продовжується.

На місці події розгорнуто штаб пожежогасіння, працює мобільна оперативна група на чолі з першим заступником ГУ ДСНС України у Київській області Олександром Ткаченком.

Згодом міністр МВС Арсен Аваков повідомив у Facebook про загострення ситуації.

"Станом на 18.30 ситуація з лісовою пожежею навколо Чорнобильської АЕС загострилася. Полум'я знову атакує лісовий масив у напрямку об'єктів ЧАЕС. Верховий вогонь і різкі пориви вітру створили серйозну загрозу розповсюдження пожежі в 20 км зоні від ЧАЕС. У вогневій зоні близько 400 га лісу. Прем'єр терміново зібрав комісію з надзвичайних ситуацій. По тривозі піднята Нацгвардія і підрозділи МВС. Яценюк з офіцерами працює на місці, в безпосередній близькості від лінії вогневої атаки. Я в оперативному штабі в Києві – в аеропорту – координуємо вильоти спецавіації", – написав Аваков.