Біля будинку Сороса в Нью-Йорку виявили вибухівку

23 Жовтня 2018, 10:20

У поштовій скриньці біля будинку американського філантропа та фінансиста Джорджа Сороса в Нью-Йорку виявили вибухівку. Про це у понеділок, 22 жовтня, повідомляє The New York Times.

 

Повідомляється, що співробітник резиденції відкрив пакет та помітив, що його вміст виглядав як вибуховий пристрій. Після цього він викликав поліцію. Самого Сороса не було вдома на момент інциденту. 

 

Спеціалісти знешкодили пристрій у лісистій місцевості поблизу.

 

Нагадаємо, в листопаді 2015 року Генпрокуратура РФ визнала небажаними на території Росії іноземні НКО – Фонд "Відкрите суспільство" (Open Society Foundations) та Інститут "Відкрите суспільство фонд сприяння" (OSI Assistance Foundation). Обидві організації входять в структуру Фонду Сороса – мережі міжнародних благодійних організацій, створених відомим американським фінансистом Джорджем Соросом.

 

Представництва Фонду працюють більш ніж в 30 країнах. Керівні органи розташовані в Нью-Йорку і Будапешті. З 2003 року всі фонди Сороса припинили свою діяльність в Росії.

 

В грудні 2015 року на регіональних інформаційних сайтах з'явилися відомості про доручення про вилучення літератури, виданої за підтримки Фонду Сороса, так як вона, стверджувалося в повідомленнях, формує в молодіжному середовищі викривлене сприйняття вітчизняної історії та популяризує чужі для російської ідеології установки.