Бійцівський камеді-клаб

ut.net.ua
5 Березня 2010, 00:00

Столична мерія стала для киян традиційним джерелом розваг. Хоча в Києві безлад у комунальному господарстві, тут найпотішніший у країні мер, який із виразом обличчя Цезаря несе на телекамери різну ахінею. А де ви ще побачите такі яскраві бійцівські змагання? Звісно, або на спортивних каналах по кабельному ТБ, або у Київраді. Столична мерія – це майже WBO. Недаремно ж тут депутатом є чемпіон-важковаговик Віталій Кличко.

2 березня відбувся черговий раунд київміськрадівських боїв. Привід – столичні депутати з фракції імені Черновецького вирішили приватизувати (неважко здогадатися, що у «свої» руки) два столичних ринки, що, звісно, викликало обурення опозиції і працівників отих базарів.

Побіжно спостерігачі зафіксували спробу секретаря міськ­ради Олеся Довгого атакувати депутата Верховної Ради від БЮТ Кирила Куликова. Олеся зупинила його ж охорона, ос­­кільки тендітний секретар міг скалічитися сам.

Тим часом депутати міськради від Блоку Кличка спробували провести до сесійної зали представників трудових колективів згаданих вище ринків. На заваді стала охорона Черновецького, зав’язалася жвава штовханина. Любителі спорту знову не дочекалися від Віталія Кличка його блискавичних джебів і хуків. Боксер лише кидав зі свого двометрового зросту суворі моторошні погляди. Натомість добряче розім’ялися його соратники. На світлині депутат Київміськради від Блоку Кличка Микола Паламарчук застосовує задушливий прийом проти охоронця мерії, що став на шляху обурених трудящих.