Бійці батальйону “Київ-1” викрили в Мар’їнці диверсійну групу

11 Березня 2015, 12:51

Бійці батальйону «Київ-1» виявили диверсійну групу в місті Мар'їнка Донецької області. Про це повідомили у прес-службі МВС України.

Зазначається, що при спробі затримання один із сепаратистів був поранений, але під вогневим прикриттям зміг втекти. Серед бійців батальйону «Київ-1» постраждалих немає.

В міліції інформують, що «близько доби штурмова і розвідувальна групи батальйону «Київ-1» відпрацьовували квартали міста Мар'їнка Донецької області. Головна мета відпрацювання – встановити точку, з якої ворожі снайпери вели вогонь».

«У результаті бійці спецбатальйону виявили місце розташування пари снайперів. Вони вели вогонь з покинутого будинку. Снайпери не лише наносили точкові удари, але й посилено займалися розвідкою», – йдеться в повідомленні.

При цьому зазначається, що за оперативною інформацією, терористи готували масштабну диверсію, вивчали місцевість.

«Про це свідчать вилучені на місці речові докази», – зазначають в міліції.

В повідомленні сказано, що за підсумками операції прийнято рішення посилити патрулі на окремих територіях і створити додаткові контрольні точки пропуску по периметру охоронюваного сектору.

Як повідомлялося, СБУ розслідує 4 тис справ щодо тероризму та сепаратизмуУ рамках цих проваджень одній тисячі осіб оголошено про підозру, а 500 осіб заарештовано.