Бійці АТО у листопаді зможуть випробувати безпілотники українського виробництва

21 Жовтня 2015, 20:59

На підприємствах "Укроборонпрому" вже виробляються безпілотники для української армії. Про це заявив генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Роман Романов.

За його словами, концерн на сьогодні має у виробництві новий безпілотник на рівні світових аналогів. 

Читайте також: Українські зброярі модернізували танковий кулемет

"Безпілотник Observer, який має ефективні характеристики, і наші західні партнери відзначають це, зразок на рівні світових аналогів. … Він в рази дешевший, а насправді він випробуваний в умовах АТО і він адаптований саме до ведення сучасної війни. Це є його відмінна ознака", – сказав він.

"Найголовніше в нинішніх умовах – це стійкість до перешкод (створених засобами електронної боротьби – 5.ua). … його практично неможливо збити. Принаймні, ті випробування, які ми провели, виявили нам те, що з 7 безпілотників, які випробовувалися одночасно з ним, це єдиний БПЛА, який пройшов повний цикл випробувань. … Справа залишилася за Міноборони (щодо серійного виробництва – ред.) – воно повинно сформулювати кількісні показники замовлення", – наголосив Романов.

За словами гендиректора "Укробортонпрому", ЗСУ отримають безпілотники "Спектрум" українського виробництва вже у листопаді. 

"На підприємствах "Укроборонпром" вже виробляються безпілотники. Міністерство оборони сформулювало ще у квітні цього року замовлення, і ось у листопаді цього року безпілотники "Спектрум" наші Збройні Сили вже отримають. Тобто безпілотники в армії є", – повідомив Романов.