Безпілотник місії ОБСЄ зафіксував важку техніку бойовиків під Маріуполем

3 Жовтня 2015, 20:15

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ за допомогою безпілотного літака виявили кілька місць базування важкої техніки угруповання «ДНР» на північний схід від Маріуполя. Про це йдеться у звіті місії за 2 жовтня, оприлюдненому ввечері 3 жовтня.

«Безпілотний літальний апарат виявив, на порушення відповідних ліній відведення (зброї – ред.), два танки в контрольованому «ДНР» Мічуріному (55 кілометрів на північний схід від Маріуполя), два танки в контрольованому «ДНР» Безіменному ( 29 кілометрів на схід від Маріуполя) і 20 танків у контрольованому «ДНР» Сонцевому (61 кілометр на північний схід від Маріуполя)», – ідеться в повідомленні.Також спостерігачі повідомляють, що відвідали п’ять місць розташування важких озброєнь української армії, які відповідають лініям відведення зброї.

 Вони побачили, що «частина зброї була переміщена до двох місць неподалік, одне з яких було в населеному пункті».

Одна з локацій виявлена спостерігачами порожньою. Під час попереднього приїзду спостерігачів (15 серпня) там базувалися 12 протитанкових гармат «Рапіра» калібром 100 міліметрів.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко за підсумками зустрічі лідерів країн "нормандської четвірки" заявив, що Україна 3 жовтня розпочинає відведення озброєння калібром менше 100 мм від лінії зіткнення сторін на Донбасі.

У штабі АТО ввечері 3 жовтня заявили, що після двох діб тиші на Донбасі розпочався процес відведення легкого озброєння.