Безпека Трампа і його сім’ї коштуватиме Нью-Йорку понад $1 млн щодня

22 Листопада 2016, 13:32

Охорона поліцією Дональда Трампа і членів його сім'ї коштуватиме Нью-Йорку більш ніж $1 мільйон щодня, підрахував телеканал CNN.

У вартість також входять забезпечення безпеки дорослих дітей Трампа і його онуків, які живуть в Нью-Йорку. 

Зі слів заступника начальника міської поліції по розвідці і контртероризму Джона Міллера, вони всі мають право на отримання захисту.

Зазначається, що витрати суттєво не зміняться після інавгурації Трампа, оскільки його дружина Меланія і їхній 10-річний син Баррон, як повідомлялося раніше, не будуть переїжджати в Білий дім.

«Ми зобов'язані зробити так, щоб обраний президент, його сім'я і його команда були захищені», – сказав мер Нью-Йорка Білл де Блазіо на прес-конференції в п'ятницю. 

Він також додав, що місто потребуватиме допомоги з такими витратами.

«Це дуже значні заходи, які вимагають відповідних витрат», – сказав він, пояснивши, що звернеться до федерального уряду для відшкодування витрат нью-йоркської поліції. 

З його слів, захищати Трампа в Нью-Йорку особливо дорого, враховуючи, що він живе в найбільш густонаселеному районі найбільшого міста країни.

Справа в тому, пояснив він, що поки у нью-йоркської поліції не було такої ситуації, коли президент США перебував би в місті на настільки регулярно.