Післявиборчі події у Вірменії розгортаються за знайомим нам сценарієм – заяви про фальсифікації, кандидат-опозиціонер, цілодобові мітинги. Та назву їм досі не вигадали. Близько 10 тис. протестувальників не мають яскравої символіки та лозунгів-«нетлінок».
Після виборів президента 19 лютого, у Єревані розпочалися акції протесту. За даними ЦВК, переміг чинний прем’єр-міністр Серж Саркісян (53%), а опозиціонер, перший президент Вірменії Левон Тер-Петросян отримав 21,5% голосів. Останній ще до виборів проголосив себе президентом. Після оголошення результатів Тер-Петросян заявив, що вибори сфальсифіковано, тому потрібно перерахувати голоси. Як повідомив Тижню очевидець подій, нинішня влада остерігалася другого туру виборів, тому перемогу Саркісяну «зробили» одразу. До протестів у Єревані приєдналися деякі посадовці та дипломати. Усіх їх одразу звільнили, а декого заарештували.
Спостерігачі визнали вибори у Вірменії демократичним. Однак, за інформацією Тижня, зараз ОБСЄ готує інший за змістом звіт. Додаткові деталі змусили європейців засумніватися у тріумфі демократії.