Без неонових табло. Київрада затвердила нові правила розміщення вивісок

20 Квітня 2017, 18:02

У четвер, 20 квітня, на пленарному засіданні Київської міської ради депутати затвердили новий Порядок розміщення вивісок. Про це повідомила прес-служба Київради.

У документі прописані особливості та терміни реєстрації вивісок, порядок їхнього розміщення, вимоги до місця розташування, демонтаж самовільно розміщених конструкцій та відповідальність за їх незадовільний зовнішній вигляд. Також порядок передбачає критерії щодо розмірів, матеріалів, техніки, стилістики та інформаційного наповнення вивісок.

Зокрема, забороняється розміщувати вивіски, які закриватимуть балкон, архітектурний та скульптурний декор фасадів, таблички з назвами вулиць і номерами будинків. Площа вивіски не повинна перевищувати 3 кв. м і сама конструкція має не створювати перешкод для експлуатації та ремонту будинків, а також відповідати державним стандартам і вимогам пожежної, електричної та екологічної безпеки. Рекомендується, щоб стилістика конструкції гармоніювала фасаду, на якому вона розміщується.

Детально про нові правила розміщення вивісок читайте за посиланням.

Нагадаємо, також цього дня Київська міська рада затвердила нову концепцію розвитку зовнішньої реклами, якою суттєво обмежила розміщення зовнішньої реклами у столиці та заборонила рекламу в історичному центрі столиці. Крім того, депутати міськради прийняли за основу проект рішення, яке пропонує зробити українську першочерговою мовою обслуговування в ресторанах, а також ухвалили звернутися звернутися до Верховної ради України та Кабміну з пропозицією у 50-100 разів збільшити штрафи за куріння у заборонених місцях.