Без допомоги ЄС вже до 20 квітня Грецію спіткає банкрутство – ЗМІ

25 Березня 2015, 11:37

Без чергової порції фінансової допомоги вже до 20 квітня Греції загрожує повне вичерпання бюджету. Про це повідомило видання EurActiv з посиланням на власні джерела, знайомі із ситуацією.

Згідно з повідомленням, у грецького уряду залишилося небагато часу, щоб переконати скептично налаштованих кредиторів в тому, що країна готова проводити реальні реформи.

Як відомо, 23 березня у Берліні прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас провів переговори з канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Меркель не повідомляє подробиці своїх переговорів з Ципрасом, однак 24 березня на закритому засіданні своєї партії вона підкреслила, що Греція повинна працювати з Європейським центральним банком, Міжнародним валютним фонд і Європейською комісією, щоб розблокувати виплати фінансової допомоги, якої країна потребує.

«Часу мало», – заявила канцлер своїм одно партійцям.

Того ж дня – 24 березня – речник грецького уряду Гавріл Сакеларідіс заявив, що до 30 березня Греція підготує план реформ, щоб отримати чергову порцію допомоги від ЄС.

Нагадаємо, незважаючи на те, що у лютому програму підтримки Греції продовжили ще на чотири місяці, Афіни не мають доступу до фінансових коштів, виділених їм єврозоною і Міжнародним валютним фондом. Таким чином перед Грецією постала загроза готівкової кризи.

Читайте також: Шантажуючи лідерів ЄС, Греція марнує шанс уникнути колапсу – The Economist