“Беркутівці” намагалися демонтувати намети опозиції біля ЦВК

Акценти
6 Листопада 2012, 01:20

«Присутнім на площі громадянам та народним депутатам від опозиції вдалося зупинити демонтаж наметів»,  – повідомили в опозиції.

З їх слів, наразі на площі біля ЦВК перебувають декілька сотень громадян. Серед них, зокрема, народні депутати В'ячеслав Кириленко, Іван Кожемякін, Роман  Забзалюк, Олександр Чорноволенко.

 Як написав Кириленко на Твіттері, на площі залишається 300 активістів, не зважаючи на дощ:  «Всього чоловік 300 активістів зараз на площі. Щойно відвоювали у Беркута намет. Настрій нормальний,не дивлячись на погоду. Є чай,жінки принесли бутерброди,хлопці тримають прапори, дехто сховався під навіси будинків на Старонаводницькій. Беркут теж мокне…»

«Правда, дощ посилюється.Ну нічого, вистоїмо»,  – додав Кириленко.

О 1-й ночі  на площу біля ЦВК поїхав голова Ради об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк.

Як повідомлялось, керівник ради об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк заявив, що мітинг опозиції проти фальсифікацій результатів виборів народних депутатів біля ЦВК продовжуватиметься всю ніч.

Мітинг розпочався о 10-й ранку 5 листопада. Вже надвечір «Беркут» двічі спробував розігнати акцію протесту опозиції.

Щодо організаторів мітингу біля ЦВК склали адмінпротоколи через порушення заборони Окружного адмінсуду на проведення акцій в столиці до 12 листопада.

90