«Беркут» захищає паркан апеляційного суду від прихильників Тимошенко

14 Грудня 2011, 10:05

Учасники мітингу розхитували паркан, який огороджує територію суду. Однак їм завадили працівники «Беркуту», які перебувають як на території, так і за територією будівлі. В натовпі виникла невелика сутичка між прихильниками Тимошенко та працівниками правоохоронних органів.

Водночас представник столичного главку МВС Володимир Дмитренко закликав учасників мітингу не створювати штучний ажіотаж та не вдаватися до якихось силових дій.

Наразі під стінами Апеляційного суду, де розглядатиметься по суті скарга екс-прем’єр-міністра на вирок у «газовій справі», перебуває не більше 500 осіб.

Як повідомлялось, 13 грудня, за версієї МВС двоє працівників міліції отримали тілесні ушкодження при спробі прихильників екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко увірватися на територію Апеляційного суду Києва, який розглядає її скаргу на вирок Печерського райсуду столиці.

Нагадаємо, 13 гшрудня Апеляційний суд Києва розпочав розгляд по суті скарги екс-прем’єра на вирок у «газовій» справі. Сама Тимошенко не змогла приїхати до суду через стан здоров’я.

Під судом зібралося кілька тисяч прихильників Тимошенко. Вони зламали ворота Апеляційного суду. Прохід до суду перегородили близько 30 бійців «Беркуту».