“Беркут” захопив окружком у Первомайську

2 Листопада 2012, 08:32

За його словами, невідомі представились як співробітники виконавчої служби і у супроводі "Беркуту" і молодиків вилучали оригінали протоколів дільничних комісій.

Вони виштовхали з приміщення ОВК всіх, хто мав право бути присутніми на засіданні, коли мали перераховуватися бюлетені.

Представники опозиції стверджують, що все відбувалося незважаючи на те, що ввечері 1 листопада було досягнуто домовленості між депутатами від опозиції Геннадієм Москалем та регіоналом Олександром Єгоровим, що ніхто втручатися в роботу ОВК не стане.

Як повідомляє інше місцеве видання НикВести, під час захоплення "Беркут" застосував сльозогінний газ.

Станом на 5 ранку всі під'їзди до Первомайська перекриті.

За інформацією видання, туди направився начальник спецпідрозділу "Беркут" і три автобуси з бійцями цього спецпідрозділу.


Всі вони озброєні автоматичною вогнепальною зброєю.

Нагадаємо, за першими даними на сайті ЦВК після підрахунку 100% голосів, в цьому окрузі відрив кандидата від "Батьківщини" Аркадія Корнацького від регіонала Віталія Травянка склав 4 167 голосів. Через добу дані на сайті змінилися на користь кандидата від Партії регіонів.

Як повідомляє сайт ЦВК, станом на 2 листопада 07:56 на цьому окружкомі 39,97% набирає Віталій Травянко, 39,66% – Аркадій Корнацький.

Опозиція подала в ЦВК скаргу з вимогою провести повний перерахунок голосів відповідно до протоколів з мокрими печатками в цьому окрузі.

101