“Беркут” розігнав Євромайдан

30 Листопада 2013, 04:45

Організатори Євромайдану в соцмережі Twitter  написали: "Євромайдан зачистили – на Майдані не залишилось жодної людини". 

Очевидці в соцмережі також повідомляють, що міліціонери застосували силу до активістів, є затримані.

Народний депутат Андрій Шевченко написав, що під стелою Незалежності «влаштували справжню бійню…студентів просто місили – і за руки-ноги в автозак». «Штурм почався після 4:00. Мобільний зв'язок лежить. Тих, хто тікав, наздоганяли в підземному переході. З 'труби' тягнули по сходах побитих в автозаки», – повідомив депутат у Twittter.

УНН повідомляє, що на Євромайдан прийшло понад 600 представників міліції та "Беркуту".  Міліціонери в гучномовці оголосили, що на Майдані будуть працювати працівники КП "Київблагоустрою" та встановлюватимуть ялинку.

Виникли сутички між активістами та правоохоронцями.  Довколо Майдану почали встановлювати металеву огорожу.

Як повідомили у міліції Києва, рішення витіснити людей з Майдану Незалежності було прийнято у зв'язку з низкою зіткнень та інцидентів, які відбулися за останні кілька годин на  площі.

В міліції вказали, що після інцидентів, що сталися увечері п'ятниці,  були зіткнення з представниками комунальних служб. 

Міліціонери підкреслили, що  "мітингувальники закидали працівників міліції піротехнічними засобами, камінням і пошкодили міліцейський автобус".

Нагадаємо,  в ніч проти 30 листопада на Євромайдані  в Києві виникло протистояння між активістами та бійцями спецпідрозділу «Беркут» через машини з технікою. Журналісти повідомляють, що фотокореспонденту агенції Reuters Глібу Гараничу розбили голову.