Березовський назвав українську владу бандитською, а Яценюка – “слабеньким”

Акценти
1 Лютого 2012, 17:34

"Влада в Україні – бандитська, така ж, як і в Росії. Просто Янукович – дипломований злочинець, який був засуджений, а Путін – поки що ні" – заявив Березовський .

Він відзначив, що зараз не дуже глибоко розуміє ситуацію в Україні, особливо як структуровано тут опозиційний політичний простір. Але він добре розуміє, що якщо в Росії впаде режим Путіна, то режим Януковича не протримається і кількох місяців.

На питання, чи він й досі впевнений, що отруєння Віктора Ющенка було організовано з Москви, Березовський відповів, що абсолютно не сумнівається, що Ющенка отруїли російські спецслужби. "Доказом цього є люди, які були присутні на тому знаменитому вечері. Вони донедавна ховалися саме в Росії" – підкреслив мільярдер.

Він також не відхиляє, що проблеми зі здоров'ям Тимошенко є справою рук української влади. 

"Абсолютно однозначно, що наступним президентом України буде Тимошенко, якщо вони її справді не вб'ють. І коли вона вийде, опозиція буде зовсім іншою, ніж тоді, коли її посадили до в'язниці. Вона, безумовно, вивчить новий урок" – впевнений Березовський.

Щодо інших представників опозиції, то Березовський назвав Віталія Кличка "досить послідовною і чесною людиною", а Арсенія Яценюка він вважає "слабеньким, точніше навіть не слабеньким, а дуже гнучким". "А час і в Україні, і в Росії зараз не для гнучких політиків, а для політиків цілеспрямованих і з залізною волею", – додав Березовський.

На питання, як розглядається позов Березовського до Вищого суду в Лондоні з приводу розтрати призначених на допомогу Помаранчеій революції грошей, бізнесмен відповід, що "Третьяков і Жванія бігають від повістки до цих пір, вони ганебно забилися в кут. І мені, і судовим приставам набридло за ними ганятися, бо з'явилися більш важливі справи".

90