Береза відповів на пропозицію Кличка про співпрацю

16 Листопада 2015, 14:00

Кандидат на посаду міського голови Києва Борислав Береза заявив про часткову готовність співпрацювати з чинним мером столиці Віталієм Кличком. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Хочу сказати спасибі всім киянам, які мене підтримали. Даю вам слово, що боротьбу за Київ я продовжу. Мої пріоритети – це затишний, зелений, багатий Київ, в якому буде комфортно жити киянам і в який захочуть приїжджати туристи», – зазначив Береза.

«Вітаю Віталія Кличка з переобранням. Бажаю сил і рішучість новому старому меру в його роботі. Що стосується пропозиції Віталія Кличка про співпрацю, то я готовий делегувати представників своєї команди в ті напрямки в яких у нас є знання і компетенції, і де ми можемо бути корисними киянам. Про пропозицію мені особисто увійти в команду Кличка відповім словами безсмертного класика: – Для Атоса це занадто багато, а для графа де ла Фер – це занадто мало», – підкреслив він.

Читайте також: Кличко підготував для Берези цікаву пропозицію, якщо той складе мандат

Береза похвалився, що йому в другому турі вдалося поліпшити свій результат майже в три рази.

«За Віталія Кличка в першому турі віддали 353312 голосів, а в другому чотириста одна тисяча вісімсот шістьдесят два голоси. За мене в першому турі віддали 77029 голосів, а в другому +202532 голоси», – зауважив він.

Читайте також: У Києві опрацювали 100% протоколів

Як повідомлялося, раніше в КМДА оголосили результати виборів. За Кличка проголосували 392 тис. 614 виборців, за нардепа Борислава Березу – 197 тис. 844 виборців.