Бельгія підтримала введення безвізового режиму між Україною та ЄС

8 Листопада 2016, 12:35

Міністр закордонних та європейських справ Королівства Бельгія Дідьє Рейндерс підтвердив, що Україна виконала всі зобов'язання плану дій візової лібералізації, і Бельгія готова підтримати  позитивне рішення щодо України. Про це він сказав у Брюсселі на зустрічі з віце-прем'єр-міністром України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванною Климпуш-Цинцадзе, передає Урядовий портал.

Рейнердс нагадав, що ЄС підтримає введення безвізового режиму для України, щойно в триалозі між європейськими інституціями буде вирішене питання механізму можливого призупинення дії безвізу для третіх країн.

Як повідомлялося, подальшого прогресу щодо безвізового режиму для України не очікується, доки не буде схвалений новий механізм призупинення безвізових режимів.

Європарламент мав розглянути питання про безвізовий режим для України у листопаді, проте не вніс його до порядку денного. В Адміністрації президента України запевнили, що питання про введення безвізового режиму між Україною та ЄС можуть внести до порядку денного Європарламенту за кілька днів до пленарної сесії.