Бекешкіна: Зачарування Зеленським дуже швидко мине

11 Липня 2019, 13:04

Провідна українська соціологиня та голова Фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна вважає, що  зачарування президентом Володимиром Зеленським дуже швидко мине. Про це вона розповіла в інтерв’ю Тижню.

 

«Звісно, що зачарування Зеленським дуже швидко мине. Якщо подивитися на післявиборче опитування КМІСу, то найперше очікування виборців від нього — зниження тарифів. Може, і знизять, не знаю, але ці очікування дуже завищені», — сказала вона.

 

Бекешкіна нагадала, як розчарувалися в Вікторі Ющенку: «Я, до речі, тепер не бачила, щоб їздили Києвом авто й сигналили «Зе-лен-ський!». А «Ю-щен-ко!» — таке було. Ющенко взагалі сприймався як «божок». І розчарування настало вже до кінця року. Щоправда, тоді відбувся корупційний скандал».

 

Також соціологиня згадала 50% Петра Порошенка. Нехай це не 72%, утім, такий результат став можливим тому, що Схід проігнорував вибори. Але в Центрі й на Заході голосування було майже одноголосним.

 

«І що сталося з країною, коли розчарувалися? Та нічого. Я цього не боюся. Повторю, небезпечнішим усе-таки вважаю управлінський хаос. Коли призначатимуть на посади будь-кого, хто трапиться. Треба все-таки обережно до цього підходити. Я знаю, що у виконавчій владі, у департаментах є дуже хороші молоді управлінці. І змінити всіх тільки тому, що потрібні нові? Призначати треба тоді, якщо є кращі, а не просто «своїх», — сказала Бекешкіна.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»