Батько Ландіка заявляє, що Коршунова отримала від них не $5 тис., а $40 тис.

9 Грудня 2011, 16:26

За словами Ландіка, ці гроші вимагала сторона Коршунової за зняття звинувачень стосовно його сина. Він також надав суду розписку про отримання Коршуновою цих 320 тис. грн. Крім того, за словами народного обранця, є навіть відео отримання грошей.

У свою чергу, Коршунова заявила, що не вимагала гроші, а лише одержала компенсацію, яку їй запропонували.

Нагадаємо, вчора, 8 грудня, потерпіла Коршунова підтвердила у суді отримання компенсації у розмірі $5 тис.  Водночас на запитання про те, чи це вся сума компенсації і чи були одержані ще якісь кошти, Коршунова відповідати відмовилася.

Як повідомлялося, 4 липня вночі у ресторані «Баккара» в Луганську син народного депутата від ПР Володимира Ландіка, депутат Луганської міськради Роман Ландік побив Марію Коршунову. Відео з камер спостереження потрапило в інтернет.

7 липня прокуратура Луганської області порушила кримінальну справу щодо Романа Ландіка за ч. 3 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Його було оголошено у розшук і затримано у Краснодарі (РФ).

21 вересня Ландіка екстрадували з Росії до України для притягнення до кримінальної відповідальності, а 24 вересня етапували до Луганська. Нині Ландік перебуває у СІЗО.

31 жовтня стало відомо про те, що Роман Ландік і Марія Коршунова підписали мирову угоду.