Батальйон “Донбас” повернеться в АТО після додаткової підготовки – Генштаб

3 Серпня 2015, 17:38

Бійці батальйону Збройних сил України "Донбас-Україна" найближчим часом вирушать до зони АТО. Про це у Facebook повідомив начальник Генштабу ЗСУ Віктор Муженко.

«На 235-му загальновійськовому полігоні свою готовність до виконання завдань за призначенням демонстрував 46-й окремий батальйон спеціального призначення «Донбас – Україна», ядро якого складають бійці добровольчого батальйону «Донбас», які виявили бажання служити в складі Збройних Сил України. У підсумку батальйон показав досить високі результати, що було цілком закономірно, адже основу підрозділу складають загартовані в боях військовики з високою мотивацією», – повідомив Муженко.

Читайте також: Батальйон "Донбас" вилучив склад зброї бойовиків біля Широкиного

За словами Муженка, вже найближчим часом, після проведення додаткової підготовки батальйон Збройних Сил України «Донбас – Україна», вирушить для виконання бойових завдань у визначений район Антитерористичної операції.

Як повідомлялося, у ніч на 28 липня батальйон "Донбас" вийшов із Широкиного, а замість нього до селища увійшли підрозділи морської піхоти ЗСУ.