Баррозу оголосив бойкот Євро-2012

30 Квітня 2012, 16:20

«З того, що відбувається зараз, ясно, що президент на даний момент не має наміру їхати в Україну, або брати участь у заходах в Україні», – заявила представник Єврокомісії Пія Арнекільде-Хансен.

Нагадаємо, комісар ЄС з питань юстиції Вівіан Редінг також оголосила про те, що не збирається відвідувати Євро-2012. У ЗМІ також з'явилася інформація, що президент Чехії Вацлав Клаус скасував свою участь у саміті президентів країн Центральної Європи, який відбудеться в середині травня в Криму.

Проте в українському МЗС заявили, що чеський президент спочатку не планував брати в ньому участь. Відзначимо також, що німецькі ЗМІ повідомили, що канцлер Німеччини Ангела Меркель розмірковує над «політичним бойкотом» Євро-2012 в Україну, якщо до початку чемпіонату не буде звільнена Тимошенко.

Згідно з опитуваннями, більше половини громадян Німеччини висловилися за те, щоб Меркель не їхала на Євро-2012 в Україну в знак протесту проти ув'язнення Тимошенко. У Міністерстві закордонних справ України сподіваються, що інформація про бойкот Меркель є неправдивою.