За словами Аронця, ці матеріали справи залишив на столі слідчий Говінський у суді, де триває розгляд справи по Бондарю.
"В результаті протиправних дій Бондаря, Барабаша, Воронцова, Скали, Луценка, а також народного депутата Мірошниченка та групи невстановлених осіб, які продовжувалися на протязі 50-ти хвилин, Ромашенко, Ковалику, Жукто, Кібалко та Савченко завдано тілесних ушкоджень, а також пошкоджено спеціальну машину БРДМ", – йдеться в клопотанні про взяття під варту Бондаря.
В клопотанні вказано, що матеріальні збитки становлять 30 тисяч 70 гривень.
Водночас, як заявив у коментарі "Українській правді" сам Барабаш, про свою причетність до даної справи він дізнався з документу, який Аронець виклав у Facebook.
За його словами, ніяких повісток і повідомлень він не отримував.
Як відомо, фотографа Юрія Барабаша, який повертався в Україну з Росії, 15 липня зняли з потяга.
У коментарі Тиждень.ua Барабаш стверджував, що його зняли з потяга й заборонили в’їзд на територію України прикордонники за наказом СБУ.
Натомість у СБУ відмовилась коментувати заборону про нев’їзд Барабаша.
16 липня представник прес-служби СБУ Лада Сафонова пояснила активістам, які пікетували офіс спецслужби на знак протесту проти заборони в'їзду, що таке рішення прийняте «в інтересах держави».
Тим часом на офіційний запит Тижня.ua у СБУ відповіли, що згідно з чинним законодавством та відомчими нормативними не передбачено накопичення та зберігання статистичних відомостей щодо осіб, яким заборонено в’їзд в Україну.
Барабаш заявив, що через суд вимагатиме від СБУ пояснень про заборону йому в'їзду в Україну.