Барабаш досі не отримав документів про заборону в’їзду в Україну

19 Липня 2013, 09:28

«Готую і передаю документи для юристів – мої друзі допомогли і знайшли адвоката, який моєю справою займатиметься. І, напевно, ми будемо іти до суду з усіма цими скаргами. Я не хочу все залишати просто так. Я можу відповісти за кожен свій крок, за кожну свою дію на території України», – додав Барабаш

Барабаш також повідомив, що у п’ятницю  утретє піде до консульства України у Москві. «На цьому етапі я намагаюся своїми силами написати усі можливі звернення до СБУ, українського прикордонного відомства. Я сподіваюся отримати від них бодай якесь документальне підтвердження того, що мені заборонено в'їзд в Україну, тому що у мене немає офіційних підтверджень, що мені заборонено в’їжджати в Україну», – йдеться у повідомленні.

На його переконання, він  не зробив нічого, що тягне  за собою таку заборону. «Але якщо дивитися на тенденції, що ми спостерігаємо в Україні, то єдина моя думка – що влада зараз уже розуміє, що до 2015 року залишається не так і багато часу. Відтак, влада починає обмежувати активну діяльність у протестних середовищах. Це насамперед стосується Києва. Мені здається, мене депортували і заборонили в'їзд в Україну саме через те, що я маю багато друзів у цих колах і, просто можна обмежити мою діяльність на території України. Мені можна закрити в’їзд в Україну. І українська сторона скористалася цією можливістю», – сказав активіст.

Читате також: "Ворог держави" №1. СБУ вигадує примарні загрози і не помічає реальних

Як відомо, фотографа Юрія Барабаша, який повертався в Україну з Росії, 15 липня зняли з потяга.

У коментарі Тиждень.ua Барабаш стверджував, що його сьогодні зняли з потяга й заборонили в’їзд на територію України прикордонники за наказом СБУ.

У 2012 році Барабаша було затримано під час акції на Майдані Незалежності, присвяченій 8-й річниці Помаранчевої революції.

у СБУ  відмовилась коментувати Тиждень.ua заборону про нев’їзд Барабаша.