Банк Януковича-молодшого вимагає 156 млн грн у Чорноморнафтогазу

1 Грудня 2014, 09:56

ПАТ «Всеукраїнський банк розвитку» (ВБР) подало судовий позов про стягнення з ПАТ «ДАТ «Чорноморнафтогаз» 144,90 млн грн. Про це свідчить ухвала Господарського суду Київської області.

Банк Олександра Януковича подав позов 29 серпня з вимогою стягнення заборгованості. Однак відповідач не з’явився на засідання. Згодом банк збільшив свої вимоги до 156,13 млн грн, оскільки відповідач не проводив погашення заборгованості.

Зрештою суд призначив колегіальний розгляд справи на 13 грудня.

Які саме кошти вимагає ВБР у судових документах наразі не повідомляється.

Чорноморнафтогаз у липні 2013 року позичив у ВБР 150 млн грн для придбання матеріалів, сировини, обладнання, оплати виконаних робіт та послуг, кредиторської заборгованості, виплати заробітної плати, сплати податків та інших обов’язкових зборів, рефінансування кредитної заборгованості.

Відомо, що після втечі батька головного акціонера ВБР і президента України Віктора Януковича до РФ та анексії Криму, місцева «влада» «націоналізувала» Чорноморнафтогаз.

Як повідомлялося, 27 листопада правління Нацбанку визнало ВБР неплатоспроможним. Після цього Олександр Янукович заявив, що економічних підстав для визнання ВБР неплатоспроможним немає.

Також нагадаємо, що молодший Янукович оскаржує введені проти нього санкції Євросоюзу.