Балуха хочуть перевести до карцеру – Чийгоз

Акценти
3 Вересня 2018, 19:05

В окупованому Криму керівництво сімферопольського слідчого ізолятора перевело в іншу камеру українського активіста Володимира Балуха та шукає приводу перевести його до карцеру. Про це Крим.Реалії  повідомив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз у понеділок, 3 вересня.

 

«Його перевели іншу камеру на другий поверх. Це двомісна камера. Поки в карцер його не відправили, але намагаються», – зазначив він.

 

За словами Чийгоза, умови в карцері неприпустимі для активіста, що голодує, враховуючи його стан здоров'я.

 

«Це підвал з дуже вогкими приміщеннями. Там низькі стелі і все дуже в жахливому стані. Там повна антисанітарія», – додав він.

 

Раніше Ахтем Чийгоз повідомляв, що в окупованому Криму незаконно засудженого українського активіста Володимира Балуха, який голодує вже 117 днів, утримують у загальній камері сімферопольського СІЗО, що погано позначається на його здоров'ї.

 

Нагадаємо, 5 липня незаконно засудженому в окупованому Криму українському активісту Володимиру Балуху у Криму оголосили новий вирок – 5 років колонії та штрафу 10 тисяч рублів. 

 

Як повідомлялося, 19 березня в окупованому Криму засуджений український активіст Балух оголосив безстрокове голодування, натомість 22 червня він оголосив сухе голодування. 

 

16 січня в окупованому Криму  Балуха засудили на 3 роки 7 місяців колонії-поселення та оштрафували на 10 тисяч рублів. Однак 14 березня в окупованому Криму так званий Верховний суд змінив вирок  Балуху. Суддя виключив з обвинувального акту пункт про придбання боєприпасів, у зв'язку з цим вирок змінили до трьох років та п'яти місяців позбавлення волі в колонії-поселенні.

90