Байден оголосив про призначення ключових посадових осіб перехідної адміністрації

18 Листопада 2020, 09:38

Джо Байден, який, за попередніми даними, здобув перемогу на виборах президента США, оголосив про призначення ключових посадовців перехідної адміністрації. Про це йдеться в офіційній заяві, розміщеній на сайті штабу Байдена – Гарріс.

 

Відповідно до заяви, менеджер передвиборчої кампанії демократа Джен О'Меллі Діллон буде призначена заступником керівника апарату співробітників Білого дому Рона Клайна.

 

Головний політичний стратег у штабі Байдена Майк Донілон стане старшим радником президента. Радниками глави адміністрації США будуть також Стів Риччеті і Дана Римус. Вони були помічниками Байдена під час передвиборчої гонки.

 

Член Палати представників Конгресу США від штату Луїзіана Седрік Річмонд, який є співголовою передвиборчої кампанії Байдена, стане старшим радником президента, а також буде займатися в Білому домі зв'язками з громадськістю і ЗМІ.

 

Джулі Родрігес буде курувати в Білому домі питання, що стосуються міжвідомчої взаємодії.

 

Нагадаємо, 7 листопада ЗМІ оголосили про перемогу Байдена на виборах у США. Його суперник Дональд Трамп назвав "дуже дивним" лідерство Байдена у кількох ключових штатах. 

Позначки: