“Азов” презентував політичну партію “Національний корпус”

14 Жовтня 2016, 11:33

Громадська організація «Цивільний корпус Азов» у п’ятницю, 14 жовтня презентувала власну політичну партію «Національний корпус». Про це повідомив кореспондент Тижня.

Презентація відбулася в Києві за адресою Грінченка 7 (Будинок Архітектора).

З'їзд партії "Національний корпус"

На з’їзді була оголошена програма партії. У статуті зазначається, що гарантія національної безпеки є основною функцією держави, український воїн – єдиний реальний гарант суверенітету та територіальної цілісності України, національний інформаційний простір має бути дієво захищений: 100-відстоткове інтернет-покриття території країни, створення національних (зокрема, державних) операторів мобільного зв’язку, відокремлення України від російської мережі передачі даних, введення нової процедури ліцензування та перегляду існуючих ліцензій ЗМІ з урахуванням безпеки та захисту національних інтересів.

Щодо відносин із РФ нова партія декларує визнання Росії державою-агресором на всіх рівнях глобальної політики та світової дипломатії, наполягає на односторонній денонсації Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією від 1997 року.

Також у програмі декларується, що Україна має стати основою Балто-Чорноморського Союзу.

Щодо адміністративної реформи партія декларує децентралізацію соціально-економічних галузей і водночас централізацію стратегічних для України сфер.

Головою партії одноголосно обрали командира полку "Азов" Андрія Білецького, першим заступником голови – Назарія Кравченка, заступником – Миколу Кравченка. Усіх чотирох затвердили строком на 4 роки.

Нагадаємо, навесні 2014 року в Бердянську під головуванням Андрія Білецького був створений батальйон (згодом – полк) "Азов", восени він увійшов до складу Національної гвардії. Пізніше активісти створили при полку громадську організацію "Цивільний корпус Азов".