Азербайджанський лоукост запустив рейси з Києва до Баку

12 Вересня 2017, 19:37

У вівторок, 12 вересня, до Києва здійснив перший рейс літак азербайджанської лоукост компанії Buta Airways. Про це повідомили у прес-службі  Міжнародного аеропорту «Київ».

Зазначається, що рейси авіакомпанії виконуються на нових літаках Embraer 190, двічі на тиждень – щовівторка і в середу, в жовтні додається третій рейс у п'ятницю, а вже згодом і рейс до столиці Азербайджану буде щоденним.

Повідомляється, що літак економ класу має 106 крісел, також є місця підвищеної комфортності зі збільшеною відстанню для ніг.

"Ціна квитка стартує від 29 євро в один бік, в ціну входить перевезення ручної поклажі сумарним розмірним 75 см. За додатковий багаж доведеться доплатити 20 євро. Найближчим часом авіакомпанія запропонує пасажирам тариф Optimum, який передбачає провезення ручної поклажі і багажу. Відрізняється авіакомпанія від класичного лоукосту тим, на її рейсах пасажирів годують, ця послуга не характерна для лоукостерів, оскільки пасажирам пропонують воду і бутерброди", – йдеться у повідомленні.

Авіакомпанія Buta Airways дочка авіакомпанії "Азербайджанські авіалінії", була створена в 2016 році, базується в бакинському аеропорту ім. Гейдара Алієва. На яскравій лівреї літаків авіакомпанії зображено міфологічного священого птаха Сімург в стилістиці азербайджанського орнаменту Бута.

Раніше повідомлялося, що разом з ірландською авіакомпанією RyanAir, в наступному році на український ринок зайдуть також EasyJet, Eurowings.